menuordersearch
khatcheen.ir

خواص سنگ چشم ببر ,

۱۳۹۹/۱/۱۴ پنج شنبه
(1)
(0)
خواص سنگ چشم ببر
خواص سنگ چشم ببر

خواص سنگ چشم ببر

خواص “سنگ چشم ببر”

سنگ چشم ببر “Tiger’s Eye” به دلیل ظاهری زیبا و خاصیتهای جادویی مورد توجه پیشینگان بوده است. هرچند که امروزه هم این سنگ در صنعت جواهرسازی و زیورآلات همواره مورد توجه واقع شده است.

سنگ درمانی که امروزه با نام (gem therapy) معروف است  یکی از موارد جالب توجهیست که افراد را به استفاده از انواع سنگها جذب میکند. شاید همین دلیل باعث شده تا استفاده از انواع سنگها در جواهرسازی مورد توجه قرار گیرد.

سنگ درمانی امروزه به عنوان یکی از رشتههای طب مکمل معرفی میشود. استفاده از سنگها به عنوان یکی از شیوههای درمان طب سنتی که در سالهای اخیر مورد توجه و استقبال مردم جهان واقع شده است، قدمتی هزار ساله دارد. بر اساس برخی شواهد سنگها برای مقاصد درمانی، محافظت افراد در برابر بلایای طبیعی و تاثیرات نامطلوب محیطی مورد استفاده قرار گرفته است.

“سنگ چشم ببر” که از آن به عنوان سنگ قدرت هم یاد میشود یکی از سنگهاییست که به دلیل خواص درمانی منحصربه فردی که دارد در جواهرسازی هم بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. فعال کنندگی اندامهای حرکتی مانند مفاصل و کاهش دردهای عضلانی از خواص درمانی جالب توجه این سنگ است.

افزایش ثروت، تقویت شجاعت و قوای جسمانی از ویژگیهای “سنگ چشم ببر” است. این سنگ همچنین برای درمان اختلالات چشمی هم مورد استفاده قرار میگیرد.

در علم انرژی درمانی چشم ببر همچنین سرعت فعالیت چاکرای سوم را کاسته و از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند. به طور کلی چشم ببر متعادل کننده عواطف است که لجاجت را نرم کرده و دیدی روشن به فرد میدهد. در واقع با تخلیه انرژی و ایجاد تمرکز، ارتباط با اراده و قدرت شخصی را تقویت میکند.

برخی معتقدند که حرکت نور در سطح آن باعث رؤیت پنداره و پیشگویی شده است.

خواص درمانی سنگ چشم ببر در علم پزشکی

  • برقراری تعادل میان چاکرای دوم و سوم
  • درمان اختلالات بینایی و چشمی
  • دفع سموم
  • افزایش میل جنسی
  • درمان مشکلات استخوانی و ستون فقرات
  • ضد اضطراب
  • تقویت کبد
  • آنتی باکتریال
  • تسکین بیماری های تنفسی و آسم
  • تسکین درد مفاصل

خواص سنگ چشم ببر در ماههای تولد

اگرچه خواص سنگ چشم ببر سبب گشته تا امروزه مورد استفاده همگان قرار گیرد، اما لازم است بدانید تحقیقات اخیر به دست آمده خبر از تاثیر گذاری بیش تر این سنگ بر متولدین برج جوزا، سنبله و اسد می دهد. این بدان معنا است که تماس این سنگ با بدن افرادی که زاده ماه های خرداد، شهریور و مرداد هستند، سازگاری بیشتری داشته و موجب افزایش انرژی آن ها می شود. اما جالب است بدانید در میان ماه های نام برده، خواص سنگ چشم ببر، بیش تر شامل حال متولدین مرداد می شود. زیرا سنگ چشم ببر متعلق به چاکرای خورشیدی بوده و این در حالی است که سیاره متولدین ماه مرداد خورشید می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اگه دوست داشتین دستبند چشم ببر ما رو هم یک نگا بیاندازید 

                                                                                    


  دستبند کلاسیک چشم ببر   دستبند اسپرت چشم ببر        

 

 

دستبند
دستبند
 دستبند
دستبند
 دستبند
دستبند
telegraminstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . راهنمای انتخاب سایز سایز مردانه چگونگی اندازه گیری: 1- سینه : ناحیه دور پر ترین قسمت سینه را اندازه گیری کنید. 2- کمر : ناحیه دور باریک ترین قسمت کمر را اندازه گیری کنید. 3- باسن : پا ها را در کنار هم قرار دهید و بایستید ، دور پر ترین قسمت باسن را اندازه گیری کنید. پرسش های متداول کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد. مجوزها کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
logo-samandehi