menuordersearch
khatcheen.ir

گوگل در تلاش برای رفع مشکل هرزنامه گوگل درایو ,

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ سه شنبه
(2)
(0)
گوگل در تلاش برای رفع مشکل هرزنامه گوگل درایو
گوگل در تلاش برای رفع مشکل هرزنامه گوگل درایو

به تازگی متخصصان و کارشناسان گوگل به این نتیجه رسیدند که گوگل درایو در قسمت اسپم یا هرزنامه به مشکلاتی برخورده است. البته این مسئله، اشکالی در حوزه قابلیت‌ها و کارایی گوگل درایو ایجاد نمی‌کند ولی وجود این مشکل می‌تواند در عملکرد سایر بخش‌ها هم مشکلاتی را به بار بیاورد.

 

به نقل از اوبرگیزمو، مشکل گوگل درایو این است که اگر شخصی آدرس ایمیل شما را داشته باشد، می‌تواند فایل‌ها و اسناد مد نظر خود را با شما به اشتراک بگذارد.
این موضوع به لحاظ حریم خصوصی هم با اشکالاتی مواجه است و به نوعی حریم خصوصی کاربران را خدشه‌دار می‌کند. وقتی این موضوع اتفاق می‌افتد، فایل‌ها به صورت کاملا خودکار در حساب درایو شما دیده می‌شوند.
 
یک مشکل دیگر هم وجود دارد و آن اینکه این فایل‌ها را نمی‌توان به صورت کامل حذف کرد و در اکثر مواقع فقط توانایی مخفی کردن آن را دارید ولی با همه این اوصاف، اگر نام این فایل را جست‌وجو کنید، نمایش داده می‌شود.
کارشناسان گوگل از این مسئله آگاهی دارند و طی یک بیانیه اعلام کردند که این موضوع را به دقت بررسی می‌کند و برای رفع آن اقدام خواهند کرد.

 

 

در بیانیه گوگل آمده است: «متأسفانه تمامی کاربران به صورت پیش‌فرض دچار این مشکل هستند و ما به خاطر وجود چنین موضوعی از تمامی کاربران عزیز صمیمانه عذرخواهی می‌کنیم. در رابطه با این موضوع تلاش ما این است که تغییراتی را در بخش هرزنامه اعمال کنیم و وجود امکان ورود به حریم خصوصی را از بین ببریم و امیدوارم که دیگر شاهد چنین مواردی در درایو نباشیم.»
 
توصیه گوگل این است که تا زمان ارائه یک راهکار درست و منطقی برای این مسئله، از پوشه‌های اشتراکی دوری شود.
در حال حاضر گوگل در تلاش است که بهترین و بادوام‌ترین راهکار ممکن را برای این مسئله ارائه دهد تا مکانیسم کاری درایو به شکلی باشد که امکان حذف فایل‌های غیرلازم وجود داشته باشد.
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . راهنمای انتخاب سایز سایز مردانه چگونگی اندازه گیری: 1- سینه : ناحیه دور پر ترین قسمت سینه را اندازه گیری کنید. 2- کمر : ناحیه دور باریک ترین قسمت کمر را اندازه گیری کنید. 3- باسن : پا ها را در کنار هم قرار دهید و بایستید ، دور پر ترین قسمت باسن را اندازه گیری کنید. پرسش های متداول کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد. مجوزها کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
logo-samandehi