menuordersearch
khatcheen.ir

آرشیو کلی اخبار صفحه یک ,

زنجبیل و خواص آن زنجبیل و خواص آن خواص زنجبیل متنوع است و این ادویه از سالم‌ ترین و پرکاربردترین نوع ادویه‌ ها در نظر گرفته می‌شود. این ادویه‌ ی جادویی سرشار از مواد مغذی است و ترکیبات بیواکتیوی دارد که تأثیر مثبت زیادی بر بدن و مغز می‌گذارند. تاثیر مثبت در کاهش وزن و کمک به داشتن پوستی زیبا فقط بخشی از فواید زنجبیل هستند. در این مقاله به معرفی خواص زنجبیل که توسط تحقیقات علمی تأیید شده ‌اند، می‌پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید‌. دوشنبه هشتم خرداد ۰۲ ادویه پولبیبر چیست؟ کاربرد های ادویه پولبیبر ادویه پولبیبر چیست؟ کاربرد های ادویه پولبیبر فلفل قرمز ترکیه ای یا همان پول بیبر از نوعی فلفل گوشتی نسبتا شیرین به دست می‌آیدکه به عنوان چاشنی غذا استفاده میشود. شنبه ششم خرداد ۰۲ خواص و فواید هل برای قلب خواص و فواید هل برای قلب خواص و فواید هل برای قلب

نتایج برخی از تحقیقات روی حیوانات آزمایشگاهی نشان می‌دهد، مصرف هل می‌تواند عملکرد قلب را بهبود داده و سلامت آن راافزایش دهد.
نتایج این تحقیقات حاکی از آن است که هل می‌تواند از قلب در برابر حمله های قلبی محافظت کند. پژوهشگران معتقدند خاصیت آنتی اکسیدانی هل می‌تواند عملکرد قلب را بهبود دهد. البته برای ثابت شدن این تأثیرات بر بدن انسان، هنوز به تحقیقات بیشتری نیازمندیم.
پنج شنبه چهارم خرداد ۰۲
ریشه یا ساقه زعفران چیست؟ و چه کاربرد هایی دارد؟ ریشه یا ساقه زعفران چیست؟ و چه کاربرد هایی دارد؟ اگر فکر میکنین ریشه زعفران که میخوایم در موردش حرف بزنیم، ریشه ی تو خاکه، باید بگم که در اشتباهین!
در انتهای کلاله زعفران بخش دیگه ای به جز زعفران وجود داره که کمتر اسمی ازش شنیده شده و کمتر میشناسنش عموما بهش زعفران سفید هم میگن که به علت خواص زعفران مانندش هست.
در این مقاله در مورد ریشه زعفران و خواصش صحبت می‌کنیم.
چهارشنبه سوم خرداد ۰۲
تشخیص زعفران اصل از تقلبی تشخیص زعفران اصل از تقلبی از اصلی ترین خصوصیات زعفران اصل می‌توان به عطر شیرین و مزه تلخ آن اشاره کرد. هرچه عطر زعفران شیرین و تندتر باشدمحصول تازه تر است و کیفیت بالاتری نیز دارد. در کنار عطر شیرین، طعم آن می‌بایست تلخ باشد. با مزه کردن تنها یک رشته زعفران،می توانید از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر احساس کردید زعفران طعم شیرین دارد به یقین زعفران تقلبی در برابرتان است،اما اگر بلافاصله مزه تلخ را حس کردید می‌توانید از اصل بودن آن مطمئن شوید. راه دیگری که برای شناخت زعفران اصل وجود دارد،توجه به رنگ کلاله آن است، کلاله زعفران اصلا براق نیست و شکلی خمیده دارد. سه شنبه دوم خرداد ۰۲ خواص زعفران خط چین برای قلب و تاثیرات مثبت آن خواص زعفران خط چین برای قلب و تاثیرات مثبت آن در این مقاله قصد داریم به شکلی کامل و مفید خواص زعفران برای قلب را برایتان شرح دهیم، ما را دنبال کنید.
بر اساس تحقیقات و بررسی هایی که متخصصان این حوزه انجام داده اند، توصیه می‌شود که بیماران قلبی در رژیم های غذایی خودحتما از زعفران استفاده کنند چراکه زعفران باعث هدایت شدن داروها و مواد مغذی به سمت قلب می‌شود و می‌تواند باعث بهبودی علائمبیماری در بیماران قلبی بشود.
یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ۰۲
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . راهنمای انتخاب سایز سایز مردانه چگونگی اندازه گیری: 1- سینه : ناحیه دور پر ترین قسمت سینه را اندازه گیری کنید. 2- کمر : ناحیه دور باریک ترین قسمت کمر را اندازه گیری کنید. 3- باسن : پا ها را در کنار هم قرار دهید و بایستید، دور پر ترین قسمت باسن را اندازه گیری کنید. پرسش های متداول کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است. کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها است. مجوزها کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است. کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها است.
logo-samandehi
دانلود اپليکيشن فروشگاه خط چيناینستاگرام خط چین

خراسان جنوبی سرایان منطقه شهرداری سرایان، بلوار ولی عصر، خیابان قایم، پلاک ۶، طبقه همکف
تلفن تماس : 05632903483/09107440175_پست الکترونیک : info@khatcheen.ir


خیلی مخلصیم
سلام عزیزم اگه سوالی داری من توی واتس آپ درخدمتت هستم